.

Çim çitler; plastik, halı, şimşir, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC’den üretilmektedirler.

Çim çitler; plastik, halı, şimşir, yaprak çit ürünler olmayıp, güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel PVC’den üretilmektedirler.

 

Çim çit günümüzde dekor olarak kullanılmaya başlanılan ve oldukça yaygın hale gelmiş dekoratif bir üründür. Çim çiti ürününü Güneş ısısına ve UV ışınlarına dayanıklı ürünlerden üretilmekte olan çift burmalı 2 adet galvanizli tel arasına PVC ham madde ile  örme işlemi ile meydana gelen suni çimdir. Çim Çiti ürününü hobi bahçenizde, teras korkuluklarına, bina dış cephelerinde, bina çevresi duvarlarında (parapetlerde) iç dekorasyon amaçlı dekoratif görünümü ve güvenlik  sağlamak istediğiniz bölümlerde. Bina dışı koruma çitleri üzerine. Panel Çit üzerine kolaylıkla uygulama yapabilir ve doğal bir görünüm vermekte kullanabilirsiniz.

 

Çim Çit Teli 40×40 göz aralıkları ile petek tel diye tabir ettiğimiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kullanılan gerek sıcak daldırma galvaniz çift kat telli örgüsü ile gerek solamayan kolay alev almayan PVC malzemesi ile mekanlarınıza görüntü itibari ile ve güvenlik açısından yeni bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

 

Çim çit panel sistemleri ile bina çevrenizi dış etkenlere karşı koruyabilir ve güvenliğinizi bir kademe daha yükseltebilirsiniz. Çim Çiti içeriyi ve dış çevreyi göstermeyen sık dokunma özelliği ile dış gözlerden sizi ayrıca korumaktadır. Çim çiti ile projelerinize ve küçük çaplı çalışmalarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kurulumu portatif olup 1 kişi kurulumunu kolaylıkla yapabilir.

 

Çim çit ürünümüz uzun yıllar hiç bir bakım yapmadan güvenle kullanabilirsiniz.çim çit dekoratif ve güvenlik haricinde bahçeniz kedi köpek girmesini engelleyen göz aralığı 40 mm olan bir üründür.Piyasadaki standart ölçüler haricinde talebe göre firmamız özel ölçülerde üretmektedir.Bahçenizi villanızı çim çitle kapattığınızda içeriden dışarıyı,dışarıdan da içeriyi göstermez ailenizle keyifli ve huzurlu bir ortam sağlamasına yardımcı olur.Günümüzde çit çit kullanımı o kadar yaygınlaştırmaktaki artık belediler çöp konteynerlerinde kullanmaya başladılar.İzmir büyük şehir  belediyesi 2018 yılında bunu zorunlu hale getirmek içim çalışmaların sonuna gelmiştir.Artık çöp konteynerlerini çim çitle kaplanacaktır ve daha dekoratif bir görünüm sağlayacaktır.

 

Çim çiti 4 mevsim kullanabilirsiniz.Kışın yağmurda karda herhangi bir yıpranma yapmaz .Yazın da güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir üründür.Ayrıca ateşle temas ettiğinde kolay kolay almaz.Aside ve baza dayanıklı bir ürün olup güvenle kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir